Girardi Pousada
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | 24-timers service 24-timers Reception |
| Privat strand Adgang til strand | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Girardi Pousada Torres har en førsteklasses beliggenhed i nærheden af Lighthouse Hill.
Prainha ligger 350 meter fra kro, mens Italia Praia Shopping ligger 200 meter fra dette indkvarteringssted. 5 minutters gåtur vil føre dig til Torress centrum. Gæster kan også spadsere til Igreja Matriz Sao Domingos. Det nærmeste busstoppested er Terminal Central, 500, kun 350 meter væk.
Hver morgen i spiseområdet på Girardi Pousada serveres der en buffet. Sydamerikansk køkken serveres på Croasonho Torres, som ligger 100 meter væk.
- Lokale seværdigheder
- Italia Praia Shopping150 m
- Galeria New Gallery250 m
- Galeria XV de Novembro200 m
- Galeria Praca XV250 m
- Centro Comercial Catavento300 m
- Come to Torres Tourism Agency150 m
- Prainha Beach200 m
- Lufthavne
- Torres lufthavn16 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
Services
- Room Service
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- AM/FM vækkeur
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Girardi Pousada hotel?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra det Girardi Pousada hotel. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Girardi Pousada hotel?
Et Girardi Pousada hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår er udtjekning i Girardi Pousada hotel?
Kunder skal tjekke ud fra Girardi Pousada hotel ved 11:00. - ❓
Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i det Girardi Pousada hotel?
Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af det Girardi Pousada hotel - ❓
Inkluderer værelserne på hotellet et arbejdsområde?
Ja, du vil finde arbejdsrum i nogle værelser på hotellet.